Specjalista ds. Księgowości z j. rosyjskim
Location: woj. lubelskie

With a startup spirit and 80,000+ curious and courageous minds, we have the expertise to go deep with the world’s biggest brands—and we have fun doing it. Now, we’re calling all you rule-breakers and risk-takers who see the world differently, and are bold enough to reinvent it. Come, transform with us.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Księgowości z j.rosyjskim

Zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur dla klientów
  • Uzgadnianie kont z klientami
  • Przygotowywanie płatności
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami (monitoring należności / terminów płatności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
  • Księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności przychodzących
  • Sprawdzanie i wprowadzanie danych do system
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów klientów
  • Analiza rozrachunków
  • Zapewnienie zgodności działań z procedurami
  • Przygotowywanie miesięcznych podsumowań i raportów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, księgowość)
  • Znajomość j. rosyjskiego – poziom C1
  • Znajomość j. angielskiego – poziom B2
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Analityczne podejście i chęć dalszej nauki
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikacji
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Mile widziane doświadczenie w dziale księgowości (praca/praktyki/staż)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość uczestnictwa w nowych projektach
  • Możliwość rozwoju
  • Dodatkowe bonusy ( LuxMed, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, karta Lunchpass, dodatkowe dni urlopu, biking program)
Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates: http://www.genpact.com/about-us/privacy-notice-for-employment-candidates.