Starszy Specjalista Relacje z Klientem
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PI/PS/L/W/10/2019/01

Forma współpracy: umowa o pracę.

Twoje zadania:
  • realizacja umów leasingu /pożyczki od momentu przygotowania umowy (w tym niestandardowej) poprzez proces zakupu razem z przygotowaniem umowy sprzedaży do momentu jej aktywacji na podstawie procedur i instrukcji,
  • współpraca z Dostawcami przedmiotów leasingu, w tym negocjacje warunków dostaw z Dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • weryfikacja warunków niezbędnych do dokonania płatności, zgodnie z warunkami umowy sprzedaży, leasingu/pożyczki oraz z warunkami decyzji kredytowej, zgłoszenie do ubezpieczenia oraz  przygotowanie zlecenia płatności,
  • wprowadzanie do systemu operacyjnego nowych kalkulacji oraz przygotowywanie kontraktów do dalszej obsługi,
  • weryfikacja i archiwizacja dokumentów dostarczonych przez Dostawcę i Korzystającego, wynikających z podpisanego kontraktu.
  • przygotowanie i realizacja umów cesji, przekształceń Klientów, aneksów do umów,
  • uczestniczenie w procesie obsługi Klienta.
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie leasingowej,
  • umiejętność:
    • negocjacji,
    • pracy w zespole
    • analizy danych.
  • dobra praktyczna znajomość MS Excel,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiajacym swobodną komunikację.
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy