Analityk Biznesowo-Systemowy IT / finanse
Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96
  • Forma zatrudnienia: B2B.
  • Rekrutacja: zdalna.
  • Model pracy: hybrydowy (możliwość pracy zdalnej).
Do zadań osoby pracującej w tej roli należeć będzie:​
  • Przeprowadzanie analizy procesowej i identyfikacja potrzeb/celów biznesowych
  • Współpraca i wsparcie zespołów projektowych i użytkowników końcowych w wypracowaniu optymalnych rozwiązań (biznes)
  • Opis założeń, wymagań (funkcjonalne i niefunkcjonalne) do rozwiązań IT
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją analityczną
  • Szacowanie złożoności systemów
  • Współpraca z kierownikami projektów oraz zespołami wytwórczymi przy tworzeniu koncepcji zmian do systemów informatycznych
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Doświadczenie z obszaru finansowego,
  • Myślenie biznesowe,
  • Umiejętności w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań,
  • Doświadczenie na stanowisku Analityka Systemowego,
  • Umiejętność mapowania wymagań biznesowych na wymagania systemowe,
  • Definiowanie interfejsów oraz przepływu komunikacji między modułami,
  • Znajomość Enterprise Architect, BPMN, UML, relacyjnych baz danych oraz SQL,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej, zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Duża samodzielność w wykonywaniu zleconych zadań
  • Praca pod presją czasu,
  • Praca w kilku projektach jednocześnie.
  • Angielski na poziomie komunikatywnym B2
Mile widziane:
  • Umiejętność tworzenia architektury biznesowej,
  • Doświadczenie w opracowaniu koncepcji rozwiązania (architektura biznesowa),
  • Wykształcenie w obszarze finansów.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe)
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Grupowe ubezpieczenie NNW
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover​

Zobacz podobne oferty

Analityk Inwestycyjny

zachodniopomorskie / Szczecin

NES Global Talent

Obowiązki: Modelowanie finansowe Tworzenie analiz i raportów Wycena nowych projektów (publicznych, publiczno – prywatnych i prywatnych) –...

Data dodania: dzisiaj

pomorskie / Gdańsk

kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz