DZIEŃ DOBRY W PRACY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:
Ekspert ds. ryzyka kredytowego klienta mśp

Departament Ryzyka Kredytowego Firm i Przedsiębiorstw

(Warszawa)

U nas masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • Pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
  • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.

Na co dzień w naszym zespole:

  • określasz i rozwijasz politykę kredytową wobec klientów Firm i Przedsiębiorstw (FiP),
  • rozwijasz metody oceny ryzyka kredytowego związanego z finansowaniem klienta FiP,
  • sporządzasz interpretacje przepisów dotyczących oceny ryzyka kredytowego,
  • współpracujesz z Formacją Bankowości Firm i Przedsiębiorstw przy projektowaniu procesu kredytowego.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz minimum 5-letnie doświadczenia w pracy w zakresie analizy ryzyka kredytowego klientów instytucjonalnych,
  • masz wyższe wykształcenie - preferowane kierunki: ekonomiczno-matematyczne i ekonomiczne,
  • rozumiesz wyzwania związane z analizą ryzyka kredytowego związanego z finansowaniem klientów instytucjonalnych, w tym rolników,
  • umiesz wyciągnąć wnioski na podstawie prowadzonych analiz oraz myśleć analitycznie,
  • potrafisz efektywnie używać pakietu MS Office,
  • angażujesz się w zadania indywidualne i zespołowe,
  • jesteś osobą samodzielną i kreatywną w działaniu,
  • umiesz efektywnie korzystać z narzędzi pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w opracowywaniu polityki kredytowej i metodyk oceny klientów instytucjonalnych oraz znajomość regulacji prawnych związanych z funkcjonowaniem podmiotów gospodarczych i zrównoważonym finansowaniem,
  • znajomość procesu oceny ryzyka kredytowego klientów instytucjonalnych, w szczególności rolników,
  • umiejętność wyciągania wniosków na podstawie dużej ilości danych.

To dobry dzień na aplikowanie! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!