Jesteśmy biurem rachunkowym, od 22 lat świadczącym usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla podmiotów gospodarczych.

Z uwagi na nie ustający rozwój naszej firmy poszukujemy obecnie pracownika na samodzielnym stanowisku, gwarantując mu jednocześnie solidne wprowadzenie i pomoc w pierwszych miesiącach pracy.
Księgowa / Księgowy do KPiR
Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków:
  • samodzielne prowadzenie Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów oraz rozliczanie Ryczałtów PPE klientów biura rachunkowego,
  • zamykanie miesiąca,
  • obliczanie zaliczek na podatki PIT, PPE,
  • sporządzanie plików JPK.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • znajomość programu KPiR Bogdana Chudzikiewicza oraz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym przy prowadzeniu KPiR/Ryczałtów mile widziane,choć to nie warunek.
Oferujemy:
  • samodzielne stanowisko z daleko rozumianym samorozwojem w zawodzie Księgowego,
  • praca w bardzo zgranym zespole i w miłej atmosferze, w dobrze skomunikowanym miejscu.