Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Pomoc w księgowaniu operacji gospodarczych (faktury kosztowe / import usług / towarowe: WNT, WDT, Eksport, Import / sprzedaż)
  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji VAT oraz sprawozdań do GUS
  • Uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z dostawcami, odbiorcami i pracownikami
  • Naliczanie RMK
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Wsparcie zespołu w pozostałych zadaniach
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość przepisów prawnych i ustawy o rachunkowości
  • Znajomość pakietu Office
  • Terminowość i dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Dodatkowymi atutami będą:
  • Znajomość systemu COMARCH OPTIMA
  • Doświadczenie w biurze rachunkowym lub w dużej międzynarodowej firmie
Dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Stabilna, pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji