DZIEŃ DOBRY W PRACY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:
Starszy specjalista ds. metody wewnętrznych ratingów
na czas określony

(Warszawa)

U nas masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • Pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
  • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.

Na co dzień w naszym zespole:

  • przeprowadzasz analizy oraz symulacje, m.in. przy użyciu Excel, SQL i Power BI,
  • kalkulujesz wymogi w zakresie funduszy własnych z tytułu ryzyka kredytowego zgodnie z metodą IRB i standardową,
  • rozwijasz, testujesz i utrzymujesz system informatyczny służący do kalkulacji i raportowania wymogów kapitałowych,
  • dbasz o utrzymanie zgodności aplikacji i procesów z przepisami,
  • wspierasz proces samooceny IRB.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe lub związane z finansami),
  • posiadasz doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem ryzykiem i/lub w obszarach powiązanych,
  • znasz narzędzia analityczne i bazodanowe i/lub chcesz się rozwijać w tym zakresie,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją, publikacjami oraz literaturą z zakresu adekwatności kapitałowej.

To dobry dzień na aplikowanie! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!

Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. modelowania ryzyka

mazowieckie / Warszawa

Aon Polska Sp. z o. o.

Twoje codzienne zadania: Analizowanie wpływu katastrof naturalnych na portfele majątkowe zakładów ubezpieczeń, z wykorzystaniem opracowanych...

Data dodania: dzisiaj

PKO Bank Polski

na czas określony .

Data dodania: 2024-04-23

Specjalista ds. Ryzyka i Analiz

kujawsko-pomorskie / Toruń

Praca.pl Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Identyfikacja i analiza potencjalnych ryzyk; Ocena ryzyka kredytowego, rynkowego, operacyjnego; Opracowywanie modele oceny...

Data dodania: 2024-04-17